
Succesvolle obstacle sponsorrun levert €6.822,83 op voor KWF
AlgemeenENTER - Met trots kijkt Basisschool de Roerganger uit Enter terug op een zeer geslaagde obstacle sponsorrun voor KWF Kankerbestrijding, georganiseerd in samenwerking met Team Enter d’Huez. Onder prachtige weersomstandigheden zetten kinderen zich vol enthousiasme in om zoveel mogelijk sponsorgeld op te halen voor het goede doel.
Op het uitdagende parcours, uitgezet door Team Enter d’Huez, gingen de leerlingen fanatiek elk obstakel op, over of door. Voor ieder overwonnen onderdeel ontvingen zij een verfhand op hun rug, een symbolisch ‘helpend handje’ als zichtbaar bewijs van hun inzet en doorzettingsvermogen. De sponsorrun trok veel publiek. Ouders, grootouders en andere familieleden waren aanwezig om de kinderen aan te moedigen, wat zorgde voor een warme en betrokken sfeer.
Dankzij de inzet van de kinderen en de gulle bijdragen van sponsoren is een prachtig eindbedrag van €6.822,83 opgehaald. Dit bedrag wordt via Team Enter d’Huez gedoneerd aan KWF Kankerbestrijding. De kinderen hebben ervaren hoe bijzonder het is om samen in actie te komen en echt een verschil te kunnen maken. De laatste schooldag voor de meivakantie was dan ook echt een feest dat werd afgesloten met een ijsje. Basisschool de Roerganger en Team Enter d’Huez bedanken alle sponsoren, vrijwilligers en betrokkenen die deze actie mogelijk hebben gemaakt.













