
Internationaal jeugdtoernooiop grasmat van Enter Vooruit
Sport en vrije tijdWIERDEN – Het prestigieuze internationale U12 jeugdtoernooi van Enter Vooruit en Professional Football Events heeft Enter weer goed op de voetbalkaart gezet. Het toernooi kende een geweldige dag met prima weersomstandigheden, een geweldig deelnemersveld en een terechte winnaar! AZ Alkmaar versloeg in de finale KRC Genk met 2-0. PSV eindigde dit jaar als derde en de Enterse jongens kwamen deze editie niet verder dan een zestiende plaats.
Maar de voetbaltalenten hebben wel een geweldige dag gehad en zes potjes gespeeld, die zie niet snel meer zullen vergeten. Ze speelden wedstrijden tegen KRC Genk, AZ(a) FC Groningen (a en b), Feyenoord en de PFA, waarbij de laatste wedstrijd eindigde in 0-0 en penalty’s de wedstrijd moesten beslissen.
Ook de verrassende aanwezigheid van Arjen Robben zorgde voor veel bekijks van jeugdspelers en de oud-international deelde dan ook menig handtekening uit.




